Wola Kobiet Biznesu

Wola jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Jej częścią jest rozrastająca się z roku na roku strefa biznesowa. To miejsce, które łączy historyczny, przemysłowy charakter ze współczesnymi formami przedsiębiorczości.

Projekt Wola Kobiet Biznesu służy integrowaniu przedsiębiorczych kobiet – właścicielek firm, managerek i tych, które myślą o założeniu własnej działalności gospodarczej. Pomysł zrodził się na Woli w 2021 roku w ramach Strategii #Warszawa2030.

Wolskie Spotkania Kobiet to cykl, którego uczestniczki wymieniają się doświadczeniami w prowadzeniu firmy i biorą udział w zajęciach na temat kompetencji miękkich w przedsiębiorczości. Spotkania odbywają się w miejscach nietuzinkowych, m. in. takich jak: Browary Warszawskie, Fabryka Norblina, Fabryka Koronek, Muzeum Woli, Crowne Plaza Warsaw – The Hub.

Osoby, które chciałyby dołączyć do projektu Wola Kobiet Biznesu lub otrzymać zaproszenie na kolejne spotkanie z cyklu Wolskie Spotkania Kobiet prosimy o kontakt pod adresem e-mail: wola.wdg@um.warszawa.pl lub pod numerem telefonu: 22 443 57 10.