• Artykuł

„Wolskie Impresje Artystyczne“ to VII cykl imprez kulturalnych – wydarzeń artystycznych, które odbędą się na terenie Parku Moczydło w Dzielnicy Wola m. st. Warszawy. Jest to kontynuacja pikników rodzinnych realizowanych na terenie parku w latach 2013 oraz 2015-2020. Przedsięwzięcie skierowane jest do mieszkańców Dzielnicy Wola i Warszawy (dorosłych i dzieci) oraz do rodzin odpoczywających w miesiącu sierpniu w stolicy.

• Artykuł

Mieszkańcy Ulrychowa, Odolan i Bemowa skarżą się, że plenerowe koncerty są zbyt głośne. Podczas spotkania z burmistrzem Woli przedstawiciele klubu obiecali poprawę i bliższą współpracę z mieszkańcami.

• Artykuł

W przedszkolu nr 47 „Mali artyści” przy ul. Krochmalnej 1 odbyły się zajęcia edukacyjne dla dzieci w ramach akcji „Lato w mieście, zorganizowane wspólnie przez Komendę Rejonową Policji Warszawa IV oraz wolską delegaturę Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st Warszawy.

• Artykuł

Burmistrz Krzysztof Strzałkowski wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy zapraszają na koncert „Sen o Warszawie”. W kościele św. Wojciecha 30 lipca o godz. 19:00 wystąpią artyści w premierowym składzie: Natalia Kukulska, Milena Lange, Sławek Uniatowski. Wydarzenie jest inauguracją obchodów 78. rocznicy Powstania Warszawskiego.

• Artykuł

Sobotnie "Wolskie spotkania z Bzionkami", to projekt cyklu spotkań skierowany do mieszkańców Warszawy, w szczególności Dzielnicy Wola.

• Artykuł

W zachodniej części Woli już niedługo zamontowanych zostanie 40 kamer, które będą przyłączone do sieci miejskiego monitoringu. To efekt realizacji zadania z budżetu obywatelskiego, dzięki któremu znacząco wzrośnie bezpieczeństwo w tej części dzielnicy.

• Artykuł

Szkolne boisko piłkarskie przy ul. Grenady 16 już wkrótce zyska nowy wygląd. Wysłużony obiekt zlokalizowany przy Szkole Podstawowej nr 386 czeka kompleksowy remont, dzięki czemu przysłuży się zarówno uczniom, jak i lokalnej społeczności.

• Artykuł

ZTM nie wziął pod uwagę głosu mieszkańców oraz wolskich samorządowców i już jutro wypuści autobusy 171 i 190 na nowe, skrócone trasy. Stanowczo sprzeciwia się temu Rada Dzielnicy Wola, która przyjęła w tej sprawie stanowisko.

• Artykuł

Protokół udzielenia zamówienia o wartości szacunkowej bez podatku od towaru i usług powyżej 5.000 złotych do kwoty poniżej 130.00 złotych

• Artykuł

Z A W I A D O M I E N I E (KONKURS NR 11/2022) Na podstawie uchwały Nr XXIII/663/2019 Rady m.st. Warszawy z dnia 5 grudnia 2019 r. (z późn. zm.) w sprawie zasad najmu lokali użytkowych oraz zarządzenia nr 136/2020 Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 5 lutego 2020 r. (z późn. zm.) w sprawie zasad najmu lokali użytkowych Burmistrz Dzielnicy Wola m.st. Warszawy ogłasza konkurs ofert na najem lokali użytkowych.