• Artykuł

  Bezpłatne warsztaty kulinarne "Kuchenny freestyle w stylu zero waste", które odbyły się 22 czerwca 2022 r., z pewnością zapiszą się na długo w pamięci uczestników. Wspólnie z szefem kuchni (niezastąpiony) Krzysztofem Widłakiem przygotowali wyjątkowe dania z produktów, które dzień wcześniej nie zostały wykorzystane w restauracji. W ten sposób powstało osiem niepowtarzalnych smacznych dań.

 • Artykuł

  Wyniki naboru przedstawicieli mieszkańców na kandydatów do III kadencji Rady Seniorów Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.

 • Artykuł

  17 maja br. kończy się nabór na kandydatów na członków Rady Seniorów Dzielnicy Wola. Mieszkańcy Dzielnicy Wola, którzy ukończyli 60. rok życia mogą kandydować na 12 miejsc w Radzie Seniorów, której kadencja rozpocznie się 7 lipca 2022 r. i będzie trwała 3 lata.

 • Artykuł

  Od 4 maja rozpoczyna się nabór na kandydatów na członków Rady Seniorów Dzielnicy Wola. Mieszkańcy Dzielnicy Wola, którzy ukończyli 60. rok życia mogą kandydować na 12 miejsc w Radzie Seniorów, której kadencja rozpocznie się 7 lipca 2022 r. i będzie trwała 3 lata.

 • Artykuł

  Na Woli powstało kolejne miejsce, w którym można podzielić się żywnością z innym. Nadmiar jedzenia można zostawiać w jadłodzielni przy ul. Działdowskiej 6 od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-20:00.

 • Artykuł

  Czas płynie nieubłaganie...11 kwietnia 2022 r. odbył się ostatni bezpłatny warsztat z cyklu „Zdrowo zaangażowani – bezpieczeństwo zdrowotne seniorów”. Projekt obejmował 7 bloków tematycznych o zróżnicowanej tematyce w zakresie szeroko rozumianego zdrowia seniorów.

 • Artykuł

  Nawet 100 numerów PESEL w ciągu dnia roboczego będzie mógł wydać nowy punkt przy ul. Młynarskiej 16. To kolejna pomoc dzielnicy dla obywateli Ukrainy. Przeniesienie tych usług usprawni również pracę Wydziału Obsługi Mieszkańców.

 • Artykuł

  Wniosek o nadanie PESEL będzie można złożyć w nowym punkcie na Stadionie Narodowym. Wolska delegatura BAiSO wspomoże to zadanie przesuwając tam 5 pracowników.

 • Artykuł

  Jesteś Seniorem 60+? Robienie zakupów, dojazd do lekarza sprawia duże trudności? Potrzebujesz wsparcia w załatwieniu sprawy w urzędzie? Zgłoś się do projektu pn. „Wola i PCK Seniorom”, którego głównym celem jest poprawa codziennego funkcjonowania osób starszych, chorych lub niepełnosprawnych.

 • Artykuł

  Pomoc w obsłudze komputerów, smartfonów czy tabletów. Porady dotyczące tego, jakie sprawy można załatwić bez wychodzenia z domu. To wszystko seniorom oferuje Mobilny Punkt Wsparcia Cyfrowego na Woli.