Kalendarz wydarzeń

 • Rodzicem być – sobą być

  Rodzina - mężczyzna, niemowlę i kobieta leżą obok siebie

  Jak zadbać o siebie i najbliższych? Bezpłatne zajęcia i spacery dla dorosłych oraz dzieci trwają od marca do grudnia na Woli.

  źródło: wola.um.warszawa.pl

 • Blisko Bliskich – wsparcie opiekunów osób starszych

  grafika dekoracyjna

  Opiekunowie rodzinni seniorów mogą skorzystać z nieodpłatnego wsparcia. W programie są między innymi spotkania z psychologiem, nauka odstresowania czy domowe instruktaże opieki i pielęgnacji.

  źródło: wola.um.warszawa.pl

 • Masz tę moc – grupa dla kobiet zagrożonych przemocą

  wsparcie, grupa wsparcia, ludzie spotykający się w centrum społeczności

  Wspólnie z terapeutkami z Fundacji eFkropka otwieramy grupę wsparcia dla kobiet doświadczających przemocy i zagrożonych jej doświadczeniem. Zachęcamy do dołączenia, jeśli: jesteś zagrożona doświadczeniem przemocy (psychicznej, fizycznej, seksualnej, ekonomicznej bądź innej); masz za sobą doświadczenia związane z przemocą; jesteś mieszkanką Woli; potrzebujesz wsparcia psychologicznego w tym co przeżywasz i doświadczasz; ukończyłaś 18 rok życia.Grupę poprowadzą dwie doświadczone...

  źródło: wola.um.warszawa.pl

 • Wystawa „90 lat linii średnicowej w Warszawie 1933-2023”

  Pamiątkowa widokówka z Mostem Średnicowym z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Podpis: Warszawa. Nowy most kolejowy; również po francusku.

  W tym roku obchodzimy 90. rocznicę powstania warszawskiej linii średnicowej. 2 września 1933 r. prezydent Ignacy Mościcki przeciął wstęgę otwierając linię kolejową łączącą prawo i lewobrzeżną Warszawę, projektowaną już w drugiej połowie XIX w. Od tamtej pory linia średnicowa pełni istotną rolę dla transportu kolejowego Warszawy i okolic. Trasa prowadząca tunelem, mostem, nasypami i wiaduktami jest niezwykle ważnym elementem spajającym oba brzegi stolicy, zapewniając szybki i bezkolizyjny...

  źródło: wola.um.warszawa.pl

 • Gra w brydża – darmowa nauka zasad

  Dwie karty do grania na niebieskim tle. Jeden as czerwo drugi pik; brydż

  Brydż w Warszawie na Woli. Darmowe zajęcia odbywają się w każdą niedzielę do 17 grudnia 2023 roku od 11:00 do 14:00. Miejsce: MAL Kotłownia, ul. Jana Olbrachta 9. Zajęcia prowadzi Jan Szewczyk, dwukrotny medalista mistrzostw Polski 2022 i 2023 roku. Laureat stypendium Prezydenta m.st. Warszawy za wybitne osiągnięcia sportowe. Dwiedz się, dlaczego warto grać w brydża?

  źródło: wola.um.warszawa.pl