null

Zimowy piknik u Zawiszy

Drukuj otwiera się w nowej karcie

24 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 63 im. Zawiszy Czarnego przy ulicy Płockiej odbył się „III Zimowy Piknik u Zawiszy” dla wolskich przedszkolaków.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością Radni Dzielnicy: Pani Magdalena Huszno, Pan Karol Jankowski i Pan Adam Matusik oraz Pan Krzysztof Strzałkowski - Burmistrz Dzielnicy Wola i Pan Robert Rafałowski - Wiceburmistrz Dzielnicy Wola.

Pan Burmistrz zainaugurował spotkanie i pogratulował zebranemu gronu pedagogicznemu oraz pozostałym pracownikom szkoły zapału, wytrwałości i zaangażowania w wykonywaną pracę z dziećmi. Podkreślił, że jednym z najważniejszych dla Niego priorytetów jest edukacja.

Po części oficjalnej rozpoczęła się trzygodzinna zabawa. Na korytarzach, w salach lekcyjnych, w sali gimnastycznej, a także w bibliotece przygotowano dla najmłodszych wiele atrakcji min.: „koralikowe wariacje”, zabawy z wykorzystaniem sprzętu interaktywnego „magiczny dywan”, gry i zabawy przybliżające język angielski i niemiecki, zajęcia ruchowe z wykorzystaniem atrakcyjnych przyborów, itp. Dzieci mogły układać baśniowe memory, podziwiać klejnoty przyrody, pograć na instrumentach muzycznych, zagrać w szachy, a także zdobyć informacje o udzielaniu pierwszej pomocy.

Na koniec każdy uczestnik spotkania został uroczyście pasowany na rycerza, otrzymał dyplom
i zabawkę zrobioną z balona.

Zobacz galerię (5 zdjęć)