null

Zapraszamy tatusiów na warsztaty on-line "Być ojcem"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika-Byc-Ojcem.jpg
Jeżeli bycie tatą to dla Ciebie ważne wyzwanie.Chcesz w roli ojca czuć się pewniej i spokojniej? Zależy Ci na nawiązaniu/utrzymaniu dobrej relacji ze swoim dzieckiem? zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach  pn."Być ojcem" realizowanych w formie online.

Jest to cykl 8 dwugodzinnych bezpłatnych spotkań, które będą się odbywać w czwartki w terminie: 18.03-06.05.2021 r., w  godz. 17.00-19.00. Na czym polega warsztat? Warsztat ma charakter zamkniętej grupy spotkaniowej, zapraszamy na 8 spotkań w grupie ojców. Forma warsztatu to dyskusje przeplatane ćwiczeniami, doświadczeniami proponowanymi przez prowadzących, w których udział umożliwia inne spojrzenie na samego siebie i swój sposób myślenia oraz funkcjonowania. O czym będziemy rozmawiać na zajęciach: - Co to znaczy - „dobra relacja”? - Przekonania na temat ojcostwa i co z nich wynika; - Relacje z matką dziecka - w jaki sposób wpływają na ojcowską relację z dzieckiem; - Potrzeby Twoje i Twojego dziecka; - Rozwijanie umiejętności komunikowania się z dzieckiem; - O co chodzi z tym ojcowskim autorytetem? - Uczucia - jak sobie z nimi radzić, jak wspierać dziecko w ich wyrażaniu; - Sukcesy - dziecka i ojca – wspólna praca!

Zapisy: (22) 427 63 76;  723 247 794 Warsztaty odbywają się w ramach działania Klubu „Rodzina na 102”. Klub powstał w ramach programu promowania świadomego i aktywnego rodzicielstwa w Dziale Wsparcia i Pomocy Rodzinie Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola  m. st. Warszawy, mieszczącym się przy Al. Solidarności 102.

Załączniki: