null

Zamknięta ul. Leszno pomiędzy jezdniami Okopowej

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Od soboty, 27 lipca od godz. 0.01 do poniedziałku, 29 lipca do godz. 4.00 zamknięty dla ruchu będzie fragment ul. Leszno pomiędzy jezdniami ul. Okopowej. 

W weekend tramwajarze wyremontują torowisko na przejeździe. Jadący ul. Leszno od strony centrum oraz z Bemowa na skrzyżowaniu z ul. Okopową będą musieli skręcić w prawo. Objechać zamknięty fragment ulicy można jadąc al. „Solidarności”.

Komunikacja: 

W weekend tramwaje nie będą jeździły ul. Okopową pomiędzy al. „Solidarności” a rondem Zgrupowania AK „Radosław”. W tym czasie tramwaje linii będą kursowały al. Jana Pawła II i al. „Solidarności”. Kursowanie linii 27 będzie zawieszone. Natomiast tramwaje linii 73 pojadą al. „Solidarności” i ul. Wolską do pętli Cm. Wolski. Autobusy linii 520 w kierunku przystanku Płocka-Szpital pojadą objazdem al. „Solidarności” i dalej ulicami Wolską i Młynarską.

W dniach 27-28 lipca na ulice wyjadą autobusy zastępczej linii Z27, które będą kursowały na trasie: CH Arkadia – Pamiętajcie o Ogrodach – Z. Słomińskiego – al. Jana Pawła II – Stawki – Okopowa (powrót: Okopowa – Z. Słomińskiego) – Towarowa – rondo I. Daszyńskiego.