null

"Zakończenie lata na Woli"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
23.09.2023 17:00 - 23.09.2023 22:00
plakat promocyjny wydarzenia Zakończenie lata na Woli w dn. 23.09.2023 r. od godz. 17:00
plakat promocyjny wydarzenia Zakończenie lata na Woli w dn. 23.09.2023 r. od godz. 17:00

Mimo że aura za oknem na to nie wskazuje, ale powoli zbliżamy się do jesieni. Tak już jest, że wszystko co dobre szybko się kończy, a po lecie przychodzi jesień. Ale zanim to nastąpi, uczcijmy te niezwykle gorące i długie lato, jakie mieliśmy w tym sezonie, i zakończymy je z przytupem! Pierwszego dnia jesieni na Letniej Scenie Progresji odbędzie się „Zakończenie lata na Woli”. Będzie to impreza muzyczna, na której wystąpią polskie gwiazdy młodego pokolenia.

  • Impreza zaplanowana jest na sobotę 23 września i potrwa od 17:00 do ok. 22:00;
  • Gwiazdą wieczoru będzie Roxie Węgiel, a na scenie wystąpią również Martyna Cyrko i Martyna Gąsak;
  • Przed i między występami odbywać się będą warsztaty makijażu scenicznego, gry grupowe i konkursy z nagrodami;
  • Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 
Tegoroczne lato nieubłaganie zmierza ku końcowi, jednak za oknem pogoda cały czas jest bardzo przyzwoita. Oby taka aura utrzymała się do soboty 23 września, bo właśnie wtedy na Letniej Scenie Progresji odbędzie się impreza, która przyciągnie tłumy młodych fanów muzyki rozrywkowej. Chociaż zapewne nie tylko.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na muzyczne „Zakończenie lata na Woli”, które datą pokrywa się z nadejściem kalendarzowej jesieni – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli. Liczymy na dużą frekwencję i świetną zabawę pod gołym niebem. Na scenie zobaczymy jedną bardzo uznaną już artystkę oraz dwie początkujące, ale nie mniej utalentowane wokalistki – dodaje Strzałkowski.


Gwiazdą wieczoru będzie Roxie Węgiel, która mimo młodego wieku jest zaliczana do grona największych gwiazd rodzimej estrady. Artystka w przeszłości wygrywała m.in. pierwszą edycję programu „The Voice Kids”, 16. edycję Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, a także była laureatką Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. Ma na koncie dwie płyty, a na Woli usłyszymy materiał pochodzący w większości z jej najnowszego wydawnictwa zatytułowanego „13+5”.

Koncert Roxie zaplanowany jest na godz. 20:30, a wcześniej wystąpią dwie utalentowane Martyny – mówi Anna Rudziak - Tałałaj, Radna Dzielnicy Wola. O 18:00 wystąpi Martyna Gąsak, zwyciężczyni ostatniej edycji programu „The Voice Kids”. Godzinę później na scenie pojawi się Martyna Cyrko, która jest wschodzącą gwiazdą polskiej sceny muzycznej oraz Tik-Toka. Zdecydowanie warto posłuchać obu młodych artystek – dodaje Rudziak - Tałałaj.

 
Letnia Scena Progresji znajduje się przy ul. Fort Wola 22. Bramy wydarzenia otwierają się o 17:00, wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Wstęp bezpłatny.
 
17:00 wejście na imprezę:
w programie festiwalowe i kreatywne atrakcje, takie jak m.in. warsztaty z make up’ów scenicznych, kalambury oraz losowanie nagród ze sceny dla naszych gości.
 
Koncerty:
18:00 Martyny Gąsak
19:00 Cyrko
20:30 Roxie Wegiel
 
 

wydarzenie na Facebooku

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.