null

Z głębokim smutkiem żegnamy Katarzynę Figiel - Naczelnik Wydziału Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Dzień 7 grudnia 2019 r. to dzień smutku dla pracowników Urzędu Dzielnicy Wola. Nieoczekiwanie odeszła od nas wyjątkowa Koleżanka i Przyjaciółka, wspaniała i oddana swojej pracy osoba

Katarzyna Figiel Naczelnik Wydziału Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości

Katarzyna Figiel - Naczelnik Wydziału Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości

Pogodna, życzliwa i zawsze chętna do współpracy. Niosąca radość życia, którą przekazywała nam wszystkim. Wrażliwa na potrzeby innych, posiadająca wyjątkowy dar integrowania ludzi. Piękna nie tylko wewnętrznie.

Czujemy się zaszczyceni, że dane nam było pracować z tak wartościową osobą, która dla wielu pozostanie autorytetem. Była przywiązana do osobistych priorytetów i wartości, wiedziała co w życiu najważniejsze. Była osobą odpowiedzialną, uczciwą, szanującą ludzi.

Tak trudno zaczynać kolejny dzień wiedząc, że nasze wspólne sprawy, plany, rozmowy są już tylko czasem przeszłym. Wyjątkowo ciężko pogodzić się z tą nieobecnością i stratą. Jej postawa i wartości, które wyznawała na zawsze pozostaną w naszych sercach.

Pozostajemy w głębokim smutku i żalu Pracownicy Urzędu Dzielnicy Wola m. st. Warszawy

Msza pogrzebowa będzie odprawiona 16 grudnia 2019 roku (poniedziałek) o godz. 12:00 w Kościele Akademickim św. Anny przy ul. Krakowskie Przedmieście 68.