null

Wolskie Spotkanie Kobiet pod hasłem „My dla siebie” - Wola Kobiet Biznesu

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Wolskie Spotkanie Kobiet

4 października w NINE'S Restaurant & Sports Bar w Browarach Warszawskich odbyło się kolejne „Wolskie Spotkanie Kobiet”. To już trzecie wydarzenie w ramach projektu „Wola Kobiet Biznesu” realizowanego przez Urząd Dzielnicy Wola w zakresie  „Strategii #Warszawa2030”. Tym razem myślą przewodnią spotkania było hasło „My dla siebie”. Debatę poprowadziła aktorka Anna Powierza, a udział w niej wzięły trzy znane panelistki ze świata biznesu: dr n.med. Magdalena Cubała-Kucharska, Marta Kobińska i Ewa Grzegorczuk.

Spotkanie uświetnili goście, a wśród nich Renata Niewitecka, Radna m.st. Warszawy i  Karolina Zdrodowska – Dyrektorka Koordynatorka ds. przedsiębiorczości i dialogu społecznego w Urzędzie m.st. Warszawy,

Po interesującej debacie na temat tego jak zadbać o własne ciało i duszę, wystąpiła z recitalem Iwona Węgrowska, a wymianie doświadczeń i rozmowom kuluarowym towarzyszył poczęstunek przygotowany przez NINE'S Restaurant & Sports Bar.

Partnerami wydarzenia organizowanego przez Wydział Działalności Gospodarczej i Funduszy Zewnętrznych dla Dzielnicy Wola  były Browary Warszawskie i NINE'S Restaurant & Sports Bar oraz wydawnictwo Skarpa Warszawska.

Zobacz galerię (2 zdjęć)
Wolskie Spotkanie Kobiet