null

"Wolę być razem" - zagraj z nami w edukacyjną grę o zdrowiu, wsparciu i Woli

Drukuj otwiera się w nowej karcie
opakowanie gry karcianej i karty do gry

Dla mieszkanek i mieszkańców powstała międzypokoleniowa, integracyjna gra karciana pn. "Wolę być razem". Poprzez wspólną grę dowiemy się jak wspierać, przeciwdziałać kryzysom zdrowia psychicznego, jednocześnie poznając ciekawostki dotyczące współczesnej i historycznej Woli.

Zapraszamy 4 kwietnia (czwartek) na godz. 14:30 na wspólne granie w grę edukacyjną pn. “Wolę być razem” do Miejsca Aktywności Lokalnej „Kotłownia” przy ul. Jana Olbrachta 9 . Uczestnicy otrzymają opakowanie gry w prezencie, by móc poszerzać dalej swoją wiedzę z rodziną i przyjaciółmi.

Gra “Wolę być razem” jest efektem współpracy Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy oraz Fundacji Kulturotwórczej „Grupa w Działaniu”. Pomysł i zagadki przetestowali i zaopiniowali sami mieszkańcy i mieszkanki Woli, jak też specjaliści na co dzień zawodowo pracującymi w zakresie zdrowia psychicznego i wsparcia, m.in. członkowie i członkinie Zespołu Koordynacji Międzyinstytucjonalnej prowadzonego na Woli przez Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Warszawa – Wola oraz pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Dzielnicy Wola.

Mamy nadzieję, że gra „Wolę być razem” będzie cennym wsparciem w międzypokoleniowej integracji, połączonej ze wspólnym zdobywaniem nowej wiedzy na temat profilaktyki zdrowia psychicznego, jak też pomocy czy wsparcia. Poznamy również Wolę w jej współczesnej jak i historycznej odsłonie.

Grafika została oparta o mural autorstwa Marty Żylskiej, nawiązujący do historycznego mamuta, który od 2019 roku jest symbolem Dzielnicy Wola.

Zapraszamy 4 kwietnia do MAL Kotłowonia!

opakowanie gry karcianej i karty do gry
Zobacz galerię (4 zdjęć)
opakowanie gry karcianej i karty do gry
opakowanie gry karcianej i karty do gry
opakowanie gry karcianej i karty do gry