Witamy w magicznym świecie literatury. Najmłodsi czytają książki...na Smoczej 19

Witamy w magicznym świecie literatury. Najmłodsi czytają książki…na Smoczej 19

Dzieci, którym czytamy są mądrzejsze i znacznie lepiej radzą sobie w życiu. W Zespole Szkół nr 127  z najmłodszymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 389 im. Stefana Starzyńskiego spotkała się Pani Burmistrz Grażyna Orzechowska - Mikulska inaugurując tym samym udział placówki  w międzynarodowym projekcie „Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”, którego celem jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa. Podczas spotkania z „zerówkowiczami” Pani Burmistrz czytała dzieciom bajki, opowiadała ciekawe historie i wyjaśniła, na czym polega jej praca. Dzieci były bardzo aktywne, chętnie zadawały pytania i same zabierały głos. Nagrodą za piękne czytanie były gromkie brawa oraz wykonany przez dzieci album przedstawiający najpiękniejsze miejsca  w Warszawie. Pani Burmistrz wręczyła dzieciom drobne upominki. Spotkanie upłynęło w wesołej i przyjemnej atmosferze.