null

Widowisko "Magiczny Hollywood"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Gra świateł wprowadza w zaczarowany świat muzyki, tak zaczyna się widowisko muzyczno – taneczno – filmowe pt. „Magiczny Hollywood. Gwiazda wieczoru, Grażyna Brodzińska rozpoczyna opowieść śpiewając przepięknego czardasza „Perła z Tokaju”.

Orkiestra gra pełne temperamentu, brawurowe „Libertango”. Z drgających, pulsujących świateł wyłaniają się tancerze Katarzyna Krupa i Cezary Olszewski. Teatr światła trwa, a na telebimie obserwujemy fragmenty z filmu” The Godfather”. Światła, jak pędzlem, opowiadają, czarują, wciągają nas w wir wydarzeń. Jaka szkoda, że nie możemy tańczyć razem z nimi. Teraz rumba! Tancerzy rozpala jej gorący rytm. Grzmoty i błyskawice zwiastują nadejście ”Upiora w operze”. Emocje rosną! Oczami wyobraźni widzimy rozszalałe fale i statek porzucony na pastwę żywiołów - to „Piraci z Karaibów”. Słyszymy z polskim tekstem „Besame mucho”, „My way”, „Tango Jalousie”. Utwór „Sway” zaskakuje zmysłowym tekstem i brawurowym tanecznym wykonaniem. Kiedy wydaje się, że opowieść dobiega końca i zaraz każdy z nas będzie musiał powrócić z krainy fantazji do swoich zwykłych codziennych spraw, widowisko zaskakuje nas po raz kolejny – finałowym utworem zespołu Queen pt. „We are the Champions”. Rozmach tej wizji wlewa w nasze serca satysfakcję. Przepełnia nas optymizm i pozostajemy z wiarą, że wszystkie nasze nawet najmniejsze sukcesy są ważne i że WIELCY stajemy się każdego dnia.

To tylko niektóre z utworów, które usłyszymy podczas tego widowiska.

Wykonawcom w prawdziwie mistrzowski sposób towarzyszy znakomita i perfekcyjna w każdym utworze orkiestra symfoniczna „Cracow Event Orchestra” pod dyrekcją Tomasza Chmiela. Wstęp wolny

img_7620.jpg
Zobacz galerię (3 zdjęć)
img_7611.jpg
plakat_2.jpg