null

WEEKEND SIATKARZY MOS WOLA. KOLEJNY ZESPÓŁ W FINALE MISTRZOSTW POLSKI!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
 

Ostatni weekend marca był bogaty w wydarzenia sportowe. Kadetki i kadeci MOS Wola wyjechali na półfinały Mistrzostw Polski, a „czwórki”, „trójki” i „dwójki”  dziewcząt i chłopców uczestniczyły w trzecim turnieju eliminacyjnym Kinder+Sport. Najmłodsze siatkarki MOS-u rozpoczęły turniej ligi praskiej.

Było intensywnie, sportowo i emocjonująco. W najbliższych tygodniach zapowiadają się jeszcze większe emocje na parkietach siatkarskich z udziałem siatkarzy i siatkarek Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego WOLA.

Kadeci w Gdańsku wywalczyli awans do ścisłej finałowej ósemki Mistrzostw Polski. Już w sobotę mogliśmy się cieszyć z awansu do  dalszej fazy gry finałów MP. W niedzielę  wisienką na torcie była wygrana podopiecznych trenera Tomka Kellera, którzy pokonali gospodarzy turnieju półfinałowego - Trefl Gdańsk. Po drodze do zdobycia pierwszego miejsca w turnieju gdańskim kadeci pokonali KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0, Metro Warszawa 3:0, Trefl Gdańsk 3:1. Siatkarze MOS-u jadą teraz do Szczytna na finał Mistrzostw Polski Kadetów. Brawo!

Kadetki MOS Wola ambitnie walczyły w fazie półfinałowej w Poznaniu: z UKS Atena Warszawa 1-3 oraz z Enea Energetyk Poznań 1-3. W ostatnim dniu turniejowym podopieczne trenera Lizińczyka pokonały zespół SMS Ostróda 3-1. Ostatecznie zajęły w turnieju 3 miejsce.

Gratulacje dla siatkarzy i siatkarek oraz sztabów szkoleniowych – wszyscy wykonali dobrą siatkarską robotę. Źródło: MOS Wola  
mos_1.jpg
Zobacz galerię (5 zdjęć)
mos-3.jpg
mos-4.jpg
mos-2.jpg
mos.jpg