Uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego na Woli 2023

Dzien Pracownika Socjalnego na Woli 2023

Dzień Pracownika Socjalnego to co roku znakomita okazja, by podziękować za codzienny trud pracownikom pomocy społecznej, na co dzień wspierającym osoby w trudnej sytuacji życiowej.

Na Woli wspólne świętowanie odbyło się 28 listopada w Auli Akademii Ekonomiczno – Humanistycznej przy ul. Okopowej 59, gdzie Burmistrz Dzielnicy Wola Krzysztof Strzałkowski zaprosił pracowników socjalnych i innych pomagaczy z lokalnych służb i podmiotów.

Uroczystość rozpoczął i przywitał uczestników w imieniu Zarządu Dzielnicy Wola – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola Wojciech Lesiuk. Do życzeń dla pracowników socjalnych dołączyli swoją obecność na  uroczystości zaproszeni goście: Renata Niewitecka, Radna m.st. Warszawy, Mariusz Budziszewski – Radny m.st. Warszawy, Małgorzata Żuber Zielicz – Przewodnicząca Warszawskiej Rady Seniorów, Ewa Kęcik – Staniszewska – Przewodnicząca Komisji ds. Problemów Społecznych Rady Dzielnicy Wola, mł. Isp. Marcin Marczyński – I Zastępca Komendanta Rejonowego Komendy Rejonowej Warszawa IV.

Gospodarze wraz z zaproszonymi Gośćmi wręczyli szczególne wyróżnienie dla członków i członkiń Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy Domowej w Dzielnicy Wola.

Dla wszystkich uczestników, jako uwieńczenie uroczystości, wystąpili Bracia Tomaszewscy wraz z zespołem, prezentując koncert jazzowy z elementami musicalu pn. ”Sinatra Kameralnie”.

uroczystośc Dnia Pracownika Socjalnego w auli
Zobacz galerię (15 zdjęć)
uroczystość Dnia Pracownika Socjalnego w auli