Uroczyste obchody Dnia Pracownika Socjalnego

22 listopada 2019 r w Wolskim Centrum Kultury Domu Społecznym miały miejsce uroczyste obchody Dnia Pracownika Socjalnego. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością Poseł Michał Szczerba oraz Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola Wojciech Lesiuk. W spotkaniu wzięli udział pracownicy socjalni Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola jak też zatrudnieni w działających na terenie Dzielnicy instytucjach, organizacjach pozarządowych i szpitalach. W trakcie spotkania przyznano trzy wyróżnienia zbiorowe: - dla pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola Zespół „Rodzina na 102: w składzie: - dla pracowników Ośrodka Wsparcia dla Seniorów Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, - dla pracowników Działu Pomocy Osobom Bezdomnym, Działu Realizacji Świadczeń i Analiz, Działu Kadr i Administracji oraz Działu Finansowo – Księgowego Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy W części artystycznej odbył się koncert „Kolory Miłości w poezji i piosence” w którym wystąpili Państwo Zuzanna i Maciej Gąsiorkowie przy akompaniamencie Michała Szymkiewicza oraz wystąpił akordeonista Przemysław Wojciechowski, który zaprezentował muzykę bałkańską, rosyjską i polską. Dziękujemy pracownikom socjalnym za liczne przybycie oraz życzymy im sukcesów w pracy i satysfakcji z jej wykonywania.
Przemówienie wstepne Pani Anny Celińskiej-Ziarek
Zobacz galerię (10 zdjęć)
Pracownicy socjalni z Dzielnicy Wola
Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola - Pan Wojciech Lesiuk składa pracownikom życzenia