null

„To co dał nam Świat” – koncert otwierający obchody 79. rocznicy Powstania Warszawskiego

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Burmistrz Krzysztof Strzałkowski wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy zapraszają na koncert „To co dał nam Świat”. W kościele św. Karola Boromeusza 30 lipca o godz. 19:00 wystąpią artyści: Kasia Moś, Milena Lange, Piotr Cugowski i Michał Janicki. Wydarzenie jest inauguracją obchodów 79. rocznicy Powstania Warszawskiego.

"TO CO DAŁ NAM ŚWIAT" to wyjątkowy koncert, który przenosi w podróż przez wspomnienia i najpiękniejsze momenty w historii polskiej piosenki. W programie usłyszymy niezapomniane polskie szlagiery, w tym utwory Marka Grechuty, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego, Zygmunta Koniecznego czy Jarosława Kukulskiego, w wykonaniu cenionych polskich artystów, takich jak Kasia Moś, Milena Lange, Piotr Cugowski czy Michał Janicki.

Na scenie pojawi się również Warsaw Impressione Orchestra pod batutą Tomasza Labunia, wzbogacając koncert o aranżacje muzyki filmowej.

Koncert okrasi słowem lektor Polskiego Radia Andrzej Krusiewicz wprowadzając w magiczną podróż pełną pięknych dźwięków, niepowtarzalnych emocji i refleksji.

Serdecznie zapraszamy

W dniu koncertu, przed wydarzeniem, rozdawane będą wejściówki. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczenia architektoniczne obiektu, liczba miejsc jest ograniczona.

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.