null

Seniorzy miło spędzają czas w ramach Wolskich Dni Seniora 2022

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Jeśli komuś wydaje się, że nie można połączyć w jednym programie piosenek Wioletty Willas, monologów komicznych rodem z Teatru Żydowskiego, ludowej artystki z Kielecczyzny oraz arii operetkowych, to byłby zdziwiony. Co więcej, byłby zapewne pozytywnie zdziwiony programem „Dla każdego coś miłego”, w którym te różne elementy dało się harmonijnie połączyć.

Krzysztof Kietczer zgromadził artystów dojrzałych, nietuzinkowych tworzących różnorodny a jednocześnie świetnie się uzupełniający zespół.

Podczas występu artystyczno-kabaretowego pt. „Dla każdego coś miłego”, który odbył się 11 października 2022 r., nasi Seniorzy i Seniorki mogli wysłuchać piosenek, wierszy, monologów, szmoncesów oraz dowcipów. Bawili się przy tym wyśmienicie, uśmiechy i gromkie brawa potwierdziły, że każdy znalazł dla siebie coś miłego.

Wśród widzów obecna była Grażyna Dworakowska – Zastępczyni Przewodniczacego Wolskiej Rady Seniorów, która przywitała przybyłych gości. Jednocześnie zaprosiła do kontaktu i wsparcia Rady przez seniorów w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów tej grupy mieszkańców.

Więcej informacji o Wolskiej Radzie Seniorów znajdą Państwo pod linkiem https://wola.um.warszawa.pl/-/wolska-rada-seniorow

Kto nie był na występie, niech żałuje. Występ odbył się w gościnnych murach Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Działdowskiej 6, a zorganizowany został przez Fundację „Żyj z pasją”.

Zapraszamy na inne wydarzenia organizowane w ramach Wolskich Dni Seniora.

Kalendarz wydarzeń dostępny pod linkiem https://wola.um.warszawa.pl/-/wolskie-dni-seniora-2022

Wydarzenie zostało sfinansowane ze środków Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.

Zobacz galerię (6 zdjęć)