null

Ruszyły zapisy na bezpłatne zajęcia w wolskim Ośrodku Sportu i Rekreacji

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Ludzie ćwiczący w basenie. Na brzegu instruktorka pokazuje jak ćwiczyć
OSiR Wola | Autor: OSiR Wola

Ruszyły zapisy na jesienno - zimową edycję zajęć sportowych w OSiR Wola. Oferta bezpłatnych aktywności dla mieszkańców będzie wzbogacona m.in. o taniec antystresowy, stretching i wzmocnienie czy zumbę fitness.

  •     OSiR Wola od września do grudnia zaplanował kolejną edycję bezpłatnych zajęć sportowych
  •     Oferta zostanie poszerzona o nowe aktywności
  •     Właśnie rozpoczęły się zapisy na nowy cykl treningów  

Współcześnie większość z nas żyje w bezustannym stresie. Wszechobecna drożyzna czy inne sprawy codzienne powodują kumulowanie napięcia. Stres bywa mobilizujący, lecz gdy stan gotowości utrzymuje się zbyt długo, działa on niekorzystnie na nasze zdrowie.

Dlatego bezpłatne zajęcia sportowe prowadzone w pływalniach i halach OSiR Wola zostały wzbogacone o zupełnie nowe pozycje, czyli taniec antystresowy, stretching i wzmocnienie, zumbę fitness oraz aqua stretching. Jednocześnie nie rezygnujemy z dotychczasowej oferty, czyli zumby dla rodziców z dziećmi, a także zumby dla osób z niepełnosprawnościami – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli. - Zajęcia w pływalniach będą odbywały się w weekendy, natomiast te w halach w tygodniu. Szczegółowy plan zajęć dostępny będzie na stronie osirwola.pl – dodaje burmistrz.

 

Zajęcia będą prowadzone od września do grudnia tego roku. Kolejny cykl treningów, poszerzony o nowe pozycje, skierowany jest do osób praktycznie w każdej grupie wiekowej. 

Wszystkie bezpłatne zajęcia, które znalazły się w nowej ofercie OSiR Wola poprzedziła gruntowna analiza potrzeb mieszkańców. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, wzbogacamy ofertę o propozycje, które urozmaicą spędzanie wolnego czasu – mówi Blanka Zienkiewicz,  przewodnicząca Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Sportu i Rekreacji. –  Liczba miejsc jest ograniczona dlatego o przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń – dodaje radna Zienkiewicz.

Aby zapisać się na zajęcia należy zadzwonić pod numer telefonu: 573 347 454, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Staramy się urozmaicać naszą ofertę dla mieszkańców, dlatego zdecydowaliśmy o uruchomieniu zupełnie nowych bezpłatnych zajęć. Jestem przekonany, że nasze propozycje spotkają się z dużym zainteresowaniem. Warto podkreślić, że wszystkie zajęcia w naszych obiektach prowadzone są przez certyfikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem – podsumowuje Arkadiusz Werelich, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji na Woli. 

Ludzie ćwiczący w basenie. Na brzegu instruktorka ćwicząć pokazuje dłońmi serduszko do kamerzysty