Rodzinny Mini Mundial

23.04.2022 11:00 - 23.04.2022 14:00
Hala sportowa, ul. Deotymy 25/33

Na Woli odbędzie się Rodzinny Mini Mundial w piłkarzyki. To świetna okazja, żeby spędzić trochę czasu w duchu sportowej rywalizacji i poczuć namiastkę emocji, które czekają nas pod koniec roku.

Wydarzenie skierowane jest do uczniów z roczników 2008-2013, ich rodziców i opiekunów.

Do rywalizacji mogą przystąpić drużyny 2-4 osobowe, które rozegrają ze sobą turniej w dokładnie takim systemie, jaki będzie obowiązywał w trakcie mundialu w Katarze.

Jak wziąć udział w mini mundialu

Aby wziąć udział w turnieju należy wypełnić kartę zgłoszeniową i wysłać na adres rmm.wola@gmail.com.

Maksymalna liczba zgłoszeń to 38, z czego 29 pierwszych drużyn automatycznie kwalifikuje się do fazy grupowej, a zespoły zgłoszone z numerami od 30 do 38 rozegrają baraże o pozostałe 3 miejsca.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, natomiast zespoły z miejsc 3 i 4 w fazie grupowej rozegrają ze sobą zawody o Puchar Pocieszenia.

Rodzinny Mini Mundial wystartuje w sobotę 23 kwietnia o 11:00, a wydarzenie będzie można śledzić na profilu Miejska Wola na Facebooku.

Sprawdź lokalizację na mapie