null

Rodzinny Dzień Dziecka na Woli

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na pierwszym planie kobieta otoczona dziecmi robiąca dużą bańkę. W tle namiot i poruszające sie osoby.
Dzień Dziecka na Woli

Atrakcje dla dużych, małych i ich rodziców, dobre jedzenie i sporo świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Dzielnica zaprasza do Parku Sowińskiego na „Piknik Rodzinny 2022", który będzie połączony z obchodami Dnia Dziecka.

  • Z okazji Dnia Dziecka Wola organizuje Piknik rodzinny,
  • Impreza odbędzie się w sobotę 28 maja od 12.00 do 18.00 w Parku Sowińskiego,
  • Dla dzieci przewidziano gry, zabawy, dmuchańce, baseny z piłeczkami,
  • Nie zabraknie też atrakcji dla dorosłych: będą zabiegi kosmetyczne, warsztaty kulinarne, miejsce do majsterkowania czy kursy wizażu.

Zbliżający się wielkimi krokami Dzień Dziecka w tym roku wypada w środku tygodnia. Imprezę z tej okazji Wola postanowiła zorganizować chwilę wcześniej, poszerzając dodatkowo jej zakres.

Zapraszam wszystkich serdecznie w sobotę 28 maja do Parku Sowińskiego na „Piknik Rodzinny 2022", w trakcie, którego będziemy świętować tegoroczny Dzień Dziecka – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli. – Idea wydarzenia jest bardzo prosta. Uważamy, że Dzień Dziecka najlepiej obchodzić w jak największym gronie, dlatego organizujemy imprezę dla całych rodzin w jednym z najpiękniejszych parków w okolicy – dodaje.


Specjalnie na tę okazję w okolicy tężni powstanie mini miasteczko festiwalowe z atrakcjami dla małych i dużych. Do dyspozycji najmłodszych będzie strefa ruchu, w której czekać będą na nich urządzenia pneumatyczne typu dmuchańce. Tor przeszkód, duże zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, karuzela, 4-stanowiskowe eurobungy czy pneumatyczna ścianka wspinaczkowa z pewnością sprawią, że dzieci spędzą czas pod gołym niebem miło, aktywnie i bezpiecznie.

Na terenie imprezy znajdzie się scena, na której przewidziany jest ciekawy program artystyczny. W planach m.in. pokaz iluzjonisty, występ prawdziwego klauna, pokazy baniek mydlanych czy quizy dla publiczności. Dla najmniejszych dzieci przewidziano osobną strefę, gdzie będą mogły pobawić się klockami, wyżyć się artystycznie rysując czy wziąć udział w zabawach pod okiem animatorów przebranych za postacie z bajek.

Nie zabraknie też atrakcji dla rodziców.

Specjalnie dla nich powstanie strefa, gdzie będą mogli skorzystać z zabiegów kosmetycznych, warsztatów kulinarnych, porad dietetycznych, odbyć szybki kurs wizażu czy naprawić coś w kąciku do majsterkowania – zapowiada Ewa Statkiewicz, Przewodnicząca Rady Dzielnicy Wola.

Dzielnica zapewni również strefę relaksu z leżakami dla wszystkich i strefę gastronomiczną z przysmakami dla dzieci i dorosłych.
 

Impreza odbędzie się 28 maja w godz. 12:00-18:00. Wstęp jest bezpłatny.

 

Dzieci bawiące sie na dmuchańcu
Zobacz galerię (2 zdjęć)
Wesoły chlopiec skaczący przez przeszkody