null

Rekrutacja do przedszkoli 2022/2023

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zajęcia plastyczne w przedszkolu
Autor: m.st. Warszawa

Twoje dziecko ma 3, 4, 5 lat ? Planujesz zapisać je do przedszkola publicznego? A może chcesz zmienić przedszkole, do którego teraz chodzi? Weź udział w rekrutacji do przedszkoli.

Rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2022/2023 do wolskich przedszkoli. Znajdziesz tu zasady i terminy rekrutacji, harmonogram dni otwartych oraz listę miejskich placówek na Woli.

Dni otwarte i spotkania w przedszkolach na Woli

Drogi Rodzicu,

przedszkola na Woli zapraszają na spotkania i dni otwarte. Będą się one odbywały w lutym i w marcu 2022 roku. Dla rodziców to szansa na zapoznanie się z ofertą edukacyjną tych placówek.

W wyznaczone dni i godziny przedszkola będą dostępne dla rodziców. Można wtedy odwiedzić wybrane miejsce, dowiedzieć się, jak wygląda oferta przedszkola, jakie proponuje zajęcia. Można poznać kadrę przedszkolną, porozmawiać o priorytetach placówki. Taka wizyta ułatwia pierwszy kontakt z przedszkolem. Aby zaplanować wizytę, warto zapoznać się z harmonogramem spotkań i dni otwartych. Jest on dostępny w załączniku.

Warto też poznać terminy rekrutacji. Postępowanie rekrutacyjne do przedszkoli będzie prowadzone z wykorzystaniem systemu informatycznego i rozpocznie się 1 marca 2022 r. o godz. 13.00.

Od 1 marca od godz.13.00 do 18 marca do godz. 16.00 rodzice będą mieli czas na złożenie wniosków do przedszkoli z kompletem dokumentów. Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostanie podana 21 kwietnia 2022 o godz. 13.00. Z kolei lista przyjętych i nieprzyjętych – 29 kwietnia o godz. 13.00.

Zapraszamy!

Załączniki: