null

Otwarcie Parku Wodnego Moczydło już 15 czerwca!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Już od 15 czerwca Park Wodny Moczydło wznawia działalność i zaprasza do wspólnego wypoczynku oraz zabawy na świeżym powietrzu, bez konieczności wyjeżdżania poza Warszawę i z możliwością zakupu biletów online.

Moc atrakcji

Na terenie Moczydła fani wodnych szaleństw mogą korzystać z:

  • basenu sportowego 50-metrowego,
  • basenu rekreacyjnego z wodnym placem zabaw o powierzchni prawie trzech tysięcy metrów kwadratowych,
  • zjeżdżalni: kamikadze, anakondy, trzytorowej multislide,
  • tradycyjnego placu zabaw,
  • i wielu innych atrakcji, w tym sztucznej rzeki czy kurtyn wodnych.

Do Waszej dyspozycji na terenie Ośrodka są także: strefa do gry w siatkówkę i piłkę nożną plażową oraz kompleks boisk Syrenka (piłka nożna i koszykówka). Młode mamy mogą liczyć na specjalnie przygotowane dla nich miejsce do przewijania niemowląt i karmienia. Dla wszystkich dostępnę będą przebieralnie oraz szafki depozytowe (za dodatkową opłatą w zewnętrznej firmie).

Siedem dni w tygodniu

Letnie atrakcje będą dostępne – w zależności od pogody – przez siedem dni w tygodniu, w godz. 9.00 – 19.00, do końca wakacji.

Ważne: decyzją rządu obowiązuje limit osób mogących jednocześnie korzystać z basenów – 50% maksymalnego obłożenia. Jeśli tylko się coś zmieni, poinformujemy Was bezzwłocznie.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej oraz naszego profilu na Facebooku, na których będziemy informować o aktualnych zasadach korzystania z basenów letnich oraz szczegółach otwarcia.

Bilety najlepiej przez internet, dojazd transportem publicznym

Bilety wstępu do Parku Wodnego Moczydło najwygodniej kupić online. Po przekierowaniu należy wybrać dzień i liczbę biletów oraz dokonać płatności.

Zakup biletów przez internet oznacza mniejsze kolejki i sprawniejszą obsługę na miejscu oraz pewność wejścia na teren obiektu wybranego dnia. Cennik można znaleźć tutaj.

W pobliżu Parku Wodnego Moczydło nie ma wyznaczonych miejsc do legalnego parkowania. Jednak ośrodek jest bardzo dobrze skomunikowany: w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, stacje: metra, kolejowa oraz roweru miejskiego. Przy wejściu można także zostawić własny rower.

Do zobaczenia, wkrótce!