Odwołane wczasy na działkach dla seniorów

Dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców jest dla nas największym priorytetem. Uprzejmie zawiadamiamy, że w związku z obecną sytuacją epidemii tegoroczna edycja wczasów na działkach dla Seniorów z Woli została odwołana. Letnie turnusy wypoczynkowe tradycyjnie odbywały się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych – Koło II przy ul. Dywizjonu 303. Z uwagi na trwającą sytuację epidemii, organizator przeanalizował wszystkie zagrożenia i mając na uwadze troskę o zdrowie wolskich Seniorów, odwołał wydarzenie. Organizatorem wczasów na podstawie Zarządzenia Prezydenta m.st. Warszawy nr 278/2020 z 21 lutego 2020 r. był Caritas Archidiecezji Warszawskiej, a projekt współfinansowało Miasto Stołeczne Warszawa – Dzielnica Wola. Drodzy Seniorzy, jesteśmy pełni nadziei, że widzimy się za rok!