null

Nocne pływanie na Woli

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Wnętrze pływalni
OSiR Wola | Autor: Dariusz Piątkowski

Przed nami XIX warszawska Noc Muzeów. Tak jak w zeszłym roku Ośrodek Sportu i Rekreacji na Woli w ramach tego wydarzenia udostępni mieszkańcom swoje pływalnie w nocy z 13 na 14 maja.

  • W związku z Nocą Muzeów baseny wolskiego OSiRu będą otwarte do 1 w nocy,
  • Dzielnicowe pływalnie po raz 2. włączają się do tej akcji,
  • Wstęp na basen jest bezpłatny,
  • Do późnych godzin nocnych otwarte będą pływalnie: „Foka”, „Delfin” oraz „Nowa Fala”.


W tym roku Noc Muzeów w Warszawie odbędzie się 13 maja. To już XIX edycja jednego z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń kulturalnych stolicy. Od zeszłego roku w akcji bierze udział również Ośrodek Sportu i Rekreacji w dzielnicy Wola, który również zadba o kulturę, ale tą fizyczną.

W ramach Nocy Muzeów w Warszawie, mam przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszych dzielnicowych pływalni. Cieszę się, że wśród olbrzymiej oferty kulturalnej, udało się nam znaleźć propozycję dla spragnionych aktywności fizycznej - mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli. Oczywiście wstęp w ramach Nocy Muzeów jest bezpłatny – dodaje Strzałkowski.

Choć Noc Muzeów kojarzy się nam głównie ze zwiedzaniem placówek kulturalnych, to od kilku lat rośnie liczba nieoczywistych atrakcji, przyciągających coraz większą rzeszę mieszkańców Warszawy.

Nocne Pływanie w OSiR Wola, to może być propozycją dla tych wszystkich, którzy tę wyjątkową noc, będą chcieli spędzić w trochę inny sposób. Nocna sceneria podczas pływania czy relaksującej kąpieli w jacuzzi to gotowy przepis na wytchnienie – mówi Grażyna Orzechowska – Mikulska, zastępca burmistrza Woli.


Nocne pływanie w pływalniach OSiR Wola rozpocznie się o godzinie 22:00 i potrwa do 1:00. W akcji wezmą udział: pływalnia „Foka”, przy ul. Esperanto 5, pływalnia „Delfin”, przy ul. Kasprzaka 1/3, oraz pływalnia „Nowa Fala”, przy ul. Garbińskiego 1.

Serdecznie zapraszam wszystkich do naszych pływalni. Cieszę się, że kolejny rok z rzędu będziemy uczestniczyć w tej jakże ważnej akcji. Tej wyjątkowej nocy w naszych obiektach prócz pływania, będzie można skorzystać z sauny lub jacuzzi. Zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się wszystkie informacje dotyczące wyposażenia poszczególnych pływalni – mówi Arkadiusz Werelich, dyrektor OSiR Wola.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie osirwola.pl.

Plakat dotyczący nocnego pływania w OSR Wola