null

Maratony pisania projektów do budżetu obywatelskiego

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Coworkingowa przestrzeń wspólna do pracy, zespół pracujących ludzi.
Autor: m.st. Warszawa

Konsultacje i wymiana wiedzy o pisaniu projektów do budżetu obywatelskiego. Dwa spotkania z urzędnikami i mieszkańcami na temat zgłaszania pomysłów w dzielnicy na 2023 rok odbędą się 20 i 22 stycznia 2022 r.

Maraton w urzędzie dzielnicy

Maraton pisania projektów do budżetu obywatelskiego odbędzie się 20 stycznia (czwartek) w godz. 15:00 –17:00, w sali sesji Urzędu Dzielnicy Wola przy al. „Solidarności” 90 (wejście od ulicy Żelaznej).

W czasie spotkania pracownicy urzędu doradzą, jak napisać projekt, przygotować jasny kosztorys i opis pomysłu. Będzie można skonsultować się z pracownikami domu kultury, biblioteki, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami, zajmującymi się ochroną środowiska czy inwestycjami. Gotowy projekt będzie można złożyć na miejscu.

Dołącz do wydarzenia

Maraton w MAL Kotłownia

Drugie spotkanie na Woli, o tym jak pisać projekty do budżetu obywatelskiego, odbędzie się w MAL Kotłownia (ul. Jana Olbrachta 9) w sobotę 22 stycznia, od godz. 15:00 do 17:00.

Ekspertki wesprą pomysłodawców na ostatniej prostej i zmobilizują do spisania i wysłania projektów. Doradzą, co poprawić lub uzupełnić. Podczas spotkania będzie można podzielić się wątpliwościami na temat kosztorysów czy opisów. Będzie to też dobra okazja do zebrania brakujących podpisów.

Zapraszamy na spotkanie stacjonarne, ale jeśli jednak nie możesz do nas przyjechać, będzie możliwy udział online w spotkaniu, napisz do nas: warsztat@grupawdzialaniu.pl

Spotkanie organizują Warsztat Warszawski i MAL Kotłownia, a projekt jest finansowany ze środków m.st. Warszawy.

Projekty w 9. edycji budżetu obywatelskiego można składać do 25 stycznia 2022 r.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.