null

Letni Piknik Sąsiedzki na Ulrychowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
24.06.2022 16:00 - 24.06.2022 19:30
Zdjęcie przedstawia ludzi mężczyzn i kobiety, którzy razem rozmawiają, jedzą, świętują dzien sąsiada w ogródku MAL Kotłownia, na świerzym powietrzu.

Partnerstwo Lokalne Ulrychów Mieszkańców (PLUM) oraz MAL Kotłownia zapraszają mieszkanki i mieszkańców Ulrychowa (i nie tylko) w piątek 24 czerwca 2022 r. w godz. 16:00-19:00 na Letni Piknik Sąsiedzki, który odbędzie się w ogródku MAL Kotłownia, ul. Jana Olbrachta 9.
Poznamy się, porozmawiamy i spędzimy miło czas.

Będzie grill, na który każdy może coś przynieść i zjeść wspólnie z sąsiadami oraz maszyna do robienia popcornu.

Spotkanie będą muzycznie umilać pan Andrzej i pan Tadeusz.
Pani Anna z Biblioteki Publicznej przy Redutowej zabawi dzieci w Teatrzyku KAMISHIBAI, a na warsztatach EKO z panią Magdą będziemy ze starych firanek szyć woreczki na warzywa. Dzieci będą mogły wykazać się talentami do malowania i rysowania.

Akcja UWOLNIJ KSIĄŻKĘ pozwoli miłośnikom czytania na wymiankę lektur. Z kolei hobbyści i pasjonaci, pod hasłem KAŻDY COŚ POTRAFI, będą mogli zaprezentować swoje kolekcje, talenty lub umiejętności.

Ogłaszamy też konkurs CIAST i CIASTECZEK dla tych, co lubią piec i nie zawahają się poddać ocenie zebranych.

Będą śpiewy, może tańce - wystarczy zabrać ze sobą dobry humor.

Organizatorami, oprócz Partnerstwa Lokalnego Ulrychów Mieszkańców i MAL Kotłownia, są: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola - Wypożyczalnia nr 80, Zakład Gospodarowania Nieruchomościami Dzielnicy Wola, Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD, Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Wola m.st. Warszawy oraz aktywne mieszkanki Ulrychowa.

Szczegóły na Facebook Letni Piknik Sasiedzki na Ulrychowie

 

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.