null

Gloria, gloria, gloria! Mieczysław Szcześniak z zespołem zagra na Woli

Drukuj otwiera się w nowej karcie
21.01.2023 19:00 - 21.01.2023 20:00
Plakat koncertu kolęd Gloria, gloria gloria! Mieczysława Szcześniaka

Burmistrz Krzysztof Strzałkowski wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zapraszają w najbliższą sobotę, 21 stycznia o 19:00 na koncert kolęd w Sanktuarium św. Faustyny przy ulicy Żytniej 1.

Mieczysław Szcześniak - artysta ceniony przez krytyków, uwielbiany przez swoją publiczność, szanowany przez branżę muzyczną . Ma wpływ na wielu śpiewaków, kształtował gusty i estetykę, lansował śpiewanie po polsku muzyki gospel i soul, współpracował ze świetnymi instrumentalistami, aranżerami i producentami w kraju i za granicami.

Konsekwentnie i wrażliwie opowiada światu historie, których jeszcze nikt nie słyszał-własne historie. Aksamitnym głosem śpiewa bossanowę, z siłą i ekspresją soul, gospel i jazz, z przekonaniem, empatycznie dotyka serca i głowy śpiewając własne popowe pieśni. Wszechstronny , świadomy wokalista, autor tekstów i muzyki, współproducent własnych nagrań. Laureat wielu konkursów polskich i międzynarodowych. Trzykrotnie nagrodzony Fryderykiem.

Jeszcze raz, serdecznie zapraszamy na koncert kolęd Gloria, gloria, gloria!, który odbędzie się w sobotę o godz. 19:00 w Sanktuarium św. Faustyny przy ulicy Żytniej 1.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak z uwagi na warunki architektoniczne obiektu, liczba miejsc jest ograniczona – wejściówki będą rozdawane bezpośrednio przed koncertem, tj. od godz. 18:30.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap