null

Giełda Mocy—wspomaganie osób z niepełnosprawnością

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi zaprasza na wydarzenie promujące zatrudnienie wspomagane osób z niepełnosprawnościami – Giełda Mocy, które odbędzie się 18 marca 2020 r. na PGE Narodowym. 

Czym jest Giełda Mocy? Giełda Mocy to wyjątkowe przedsięwzięcie, którego celem jest promowanie zatrudnienia wspomaganego osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy w środowisku biznesowym i instytucjonalnym.

Tegoroczna, IX edycja Giełdy Mocy odbędzie się pod hasłem ZAUWAŻ – ZATRUDNIJ – ZYSKAJ. Wydarzenie ma na celu pokazać pracodawcom potencjał i możliwości zawodowych osób  z niepełnosprawnościami, które ukierunkowane w odpowiedni i profesjonalny sposób przynoszą ogrom korzyści dla rozwoju przedsiębiorstw. Podczas Giełdy Mocy będzie okazja do wysłuchania głosu ekspertów, zapoznania się z dobrymi praktykami zatrudnienia wspomaganego, korzyściami oraz formalnymi procedurami z nim związanymi oraz spotkania się z wartościowymi kandydatami do pracy.

Głównymi partnerami wydarzenia są: Fundacja SUEZ Jesteśmy z Tobą, Develey Polska oraz Sodexo Polska.

Wszyscy zainteresowani rejestrują się przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie projektu http://gieldamocy.otwartedrzwi.pl/.