null

Debata społeczna o bezpieczeństwie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
26.09.2023 13:10 - 26.09.2023 14:10
MAl Kotłownia, Jana Olbrachta 9, Warszawa
Zdjęcie przedstawia salę z kolorowymi, abstrakcyjnymi obrazami na ścianie, ekranem z prezentacją pośrodku i komputerem. W prawym górnym rogu wiszą złote balony tworzące napis Happy. Po prawej stronie jest zasłonięte ciemnoniebieskim materiałem okno, szafa z grami i zielone kwiaty. W lewym dolnym rogu widać róg stołu, warzywa – ogórka i cebulki dymki oraz fragment chleba w opakowaniu. Prowadząca, ubrana w niebieski golf i czarne spodnie, pokazuje ręką informacje na ekranie i opowiada uczestnikom o zasadach zdrowego odżywiania. Seniorki i seniorzy siedzą w półkolu na krzesłach i na kanapie pod oknem.

Zapraszamy mieszkańców dzielnicy Wola na debatę społeczną w ramach cyklu "Porozmawiamy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Spotkanie odbędzie się 26 września br. o godz. 13:10 w MAL Kotłownia przy ul. Jana Olbrachta 9.

Tematami spotkania między innymi będą problemy zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja "Moja Komenda" oraz bezpieczeństwo osób starszych.

Załączniki: