null

„Kobieca strefa rozwoju – coaching dla kobiet” – Cykl bezpłatnych warsztatów i szkoleń

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Plakat zawierajacy informację Kobieca strefa rozwoju-coaching dla kobiet. w tle widać zarys kobiecej twarzy

Marzec to miesiąc pożegnania zszarzałej bieli, a powitania tego co nowe, kolorowe i radosne. To idealny czas na WIOSENNE PRZEBUDZENIE uśpionych marzeń, projektów, które nigdy nie ujrzały światła dziennego oraz zagubionej pod lodem KOBIECEJ MOCY.

Dlatego już dziś zapraszamy  kobiety do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach i szkolenia pn. „KOBIECA STREFA ROZWOJU – COACHING DLA KOBIET”. Dedykowane są Paniom, które chcą żyć świadomie, zgodnie ze sobą i swoimi potrzebami.

Już od 8 marca 2021 kobiety, mieszkanki Warszawy, bez względu na wiek, wykształcenie, sytuację życiową i status materialny mogą zapisać się na motywujące i wspierające warsztaty i szkolenia coachingowe. Spotkania będą odbywały się online, dwa razy w miesiącu w środy w godz. 17.15- 20.15. Wszystko w bezpiecznej atmosferze, bez wychodzenia z domu.

Pierwsze szkolenie odbędzie się 24 marca.

Głównym celem spotkań jest budowanie poczucia własnej wartości uczestniczek warsztatów, aby każda kobieta mogła wieść udane życie, realizować swoje marzenia i dbać o własny dobrostan. Tematyka spotkań będzie dotyczyła motywacji w życiu i biznesie, radzenia sobie z trudnymi emocjami, a przede wszystkim odnalezienia harmonii i spełnienia w różnych obszarach życia. Każda kobieta, która pragnie zrobić coś dla sobie w życiu osobistym czy biznesie, szuka inspiracji lub konkretnych narzędzi do wprowadzania zmiany, może uzyskać wsparcie merytoryczne i emocjonalne na warsztatach oraz stać się częścią prywatnej, facebookowej grupy  prowadzonej przez specjalistów. Nowa, stworzona specjalnie na potrzeby warsztatów grupa, może stać się przestrzenią, w której kobiety będą miały szansę do wymiany refleksji i doświadczeń oraz poczucia wspólnoty.

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczone trenerki z Fundacji Rozwoju Świadomości Emocjonalnej Emocja, które niejednokrotnie pracowały z kobietami pomagając im odnaleźć wewnętrzne pokłady własnej mocy.

Zapisy: tel. 504 092 289 lub e-mail: warsztatycoachingowe.wola@gmail.com

Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt jest realizowany ze środków Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w ramach realizacji budżetu obywatelskiego na rok 2021.

Załączniki: