null

IX edycja budżetu obywatelskiego na rok 2023

Drukuj otwiera się w nowej karcie

IX EDYCJA BUDŻETU OBYWATELSKIEGO na rok 2023

Projekty do IX edycji budżetu obywatelskiego na 2023 rok można składać do 25.01.2022r.

Kwota przeznaczona do dyspozycji mieszkańców w ramach IX edycji budżetu obywatelskiego na rok 2023 wynosi 101 130 815,00 zł.

 

Kwota przeznaczona na budżet obywatelski na poziomie ogólnomiejskim to
30 339 246,00 zł. Limit na projekt:  6 067 849,00 zł

Kwota przeznaczona na budżet obywatelski w Dzielnicy Wola to 5 663 326,00 zł

Limit na projekt:  1 132 665,00 zł

Zachęcamy do najłatwiejszej formy składania projektów - przez internet na  stronie https://bo.um.warszawa.pl/zglos-projekt

Pomysły można złożyć również w formie papierowej (do 25 stycznia należy dostarczyć je do urzędu dzielnicy lub Centrum Komunikacji Społecznej).

Wyznaczeni pracownicy Urzędu Dzielnicy Wola oraz jednostek dzielnicowych w godzinach pracy Urzędu/Jednostek udzielają informacji oraz pomagają w przygotowaniu projektów. Lista Pracowników dostępna poniżej, oraz na Facebooku Budżet Obywatelski w Dzielnicy Wola.

Wszelkich informacji dotyczących budżetu obywatelskiego udzielają również Koordynatorki Budżetu Obywatelskiego w Dzielnicy Wola od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 pod numerami telefonów 22 4435794 i 22 4435795 oraz mailowo bo.wola@um.warszawa.pl

Koordynatorki zapraszają Mieszkańców również na dyżur telefoniczny w każdą środę grudnia br. w godz. 16-17 pod w/w numerami telefonów.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony www.twojbudzet.um.warszawa.pl.

Harmonogram budżetu obywatelskiego na 2023 rok:

Zgłaszanie projektówod 1 grudnia 2021 r. do 25 stycznia 2022 r.

Ocena projektów – od 26 stycznia do 4 maja 2022 r.

Składanie odwołania od niedopuszczenia projektów do głosowania – od 4 do 11 maja 2022 r.,
Głosowanie mieszkańców na projekty od 15 do 30 czerwca 2022 r.

Podanie do publicznej wiadomości wyników głosowania – 13 lipca 2022 r.

Jednostka merytoryczna Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon
Biblioteka Publiczna Agnieszka Gołębiewska agnieszka.golebiewska@bpwola.waw.pl

 

 

22 838 37 91
Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Justyna Kacprzak jkacprzak@dbfo-wola.waw.pl  

 

22 53 56 137

OSiR Wola Piotr Grudziński pgrudzinski@osirwola.pl 509 260 618
Wolskie Centrum Kultury Artur Trojanek a.trojanek@wck-wola.pl 609 493 464
Wydział Architektury i Budownictwa Ewa Dworecka-Zakrzewska

 

Krzysztof Waręski

Edworecka@um.warszawa.pl

 

kwareski@um.warszawa.pl

22 44 35 781

 

22 44 35 782

 

Wydział Gospodarki i Obrotu Nieruchomościami Ewa Dzieszuk

 

Dorota Słotnicka

 

Edzieszuk@um.warszawa.pl

 

dslotnicka@um.warszawa.pl

 

22 44 35 924

 

22 44 35 913

Wydział Informatyki  

 

Mateusz Walicki

 

M.walicki@um.warszawa.pl 22 44 35 664
Wydział Infrastruktury Drogowej Krzysztof Denis

 

Adam Marcinkiewicz

Robert Masiarz

Ireneusz Nazarczuk

Jacek Woźniak

kdenis@um.warszawa.pl

 

amarcinkiewicz@um.warszawa.pl

Rmasiarz@um.warszawa.pl

Inazarczuk@um.warszawa.pl

jacek.wozniak@um.warszawa.pl

22 44 35 727

 

22 44 35 733

22 44 35 726

22 44 35 732

22 44 35 730

 

Wydział Inwestycji Kubaturowych Przemysław Majewski

 

Barbara Artyszewicz

Andrzej Ferdyn

p.majewski@um.warszawa.pl

 

bartyszewicz@um.warszawa.pl

aferdyn@um.warszawa.pl

22 44 35 736

 

22 44 35 722

22 32 56 622

Wydział Kultury Katarzyna Kosińska

 

Anna Bartnik

Mirosław Szwed

k.kosinska2@um.warszawa.pl

 

abartnik@um.warszawa.pl

mszwed@um.warszawa.pl

22 44 35 624

 

22 32 56 611

22 44 35 657

Wydział Ochrony Środowiska Lena Herman

 

Beata Sieprawska-Wiśniewska

Marta Polkowska

lherman@um.warszawa.pl

 

beata.wisniewska2@um.warszawa.pl

Mpolkowska@um.warszawa.pl

 

22 44 35 631

 

22 44 35 629

22 44 35 633

 

Wydział Oświaty i Wychowania Sylwia Ratajczak

 

Katarzyna Gajewicz

Magdalena Nowak

sratajczak@um.warszawa.pl

 

Kgajewicz@um.warszawa.pl

Magdalena.nowak@um.warszawa.pl

22 44 35 678

 

22 44 35 669

22 44 35 681

Wydział Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości

 

 

Maksymilian Krzymińskii

 

 

 

mkrzyminski@um.warszawa.pl

 

 22 44 35 891

Wydział Sportu, Promocji
i Komunikacji Społecznej
   

 

Jolanta Piątkowska

Arkadiusz Wandel

 

 

j.piatkowska@um.warszawa.pl

awandel@um.warszawa.pl

 

 

 

 

22 44 35 765

22 44 35 896

 

Wydział Spraw Społecznych
i Zdrowia
Izabela Musiał

 

Izabela Cieplińska

Daniel Pasiński
Andrzej Wadas

imusial@um.warszawa.pl

 

ext.icieplinska@um.warszawa.pl

dpasinski@um.warszawa.pl
awadas@um.warszawa.pl

22 44 35 753

 

22 44 35 755

22 44 35 759
22 32 56 601

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami           Robert Warat

 

 

 

 

rwarat@zgnwola.waw.pl

 

 

723 245 935

 

 

Koordynatorzy Budżetu Obywatelskiego w Dzielnicy Wola
Magdalena Antonik tel. 22 443 57 95; Katarzyna Stanikowska tel. 22 443 57 94
mail: bo.wola@um.warszawa.pl