null

Bigger Boss Soundsystem

Drukuj otwiera się w nowej karcie
http://www.myspace.com/biggerbosssound

Historia naszego Soundsystemu dluga nie jest. Powstał spontanicznie w celu wzięcia udziału w internetowym clashu na portalu reggaenet.pl. Pierwotnym planem byl jednorazowy występ. Wybraliśmy najlepsze czterdziestki piątki jakie mieliśmy w naszych caseach i lubudu:)Niespodziewanie zajęliśmy 3 miejsce na 24 uczestników - cholernie dobry wynik na początek:). A z takim startem zal było nie kontynuować projektu Postanowiliśmy, ze BiggerBoss Sound nie będzie tylko jednorazowym wyskokiem. Pobawimy się na serio.

Minął już rok odkąd istniejemy. Był to pracowity rok. Zagraliśmy wiele imprez w wielu miastach,  a już niebawem impreza urodzinowa! Wypucujcie buty do tańca, uprasujcie koszule,  i weźcie trochę drobnych na piwo, bo zabawa będzie klawa! Już niebawem!

No i trochę o nas samych:

PANI PULKOWNIKOWA
Szara eminencja sceny ska w pełnym wymiarze godzin. Bardzo dobra posada, naprawdę:). Seria mniej i bardziej fortunnych (a nie żaden inny powód!) zdarzeń spowodowała ze zagarnęła swoje płyty i będzie je grac innym na imprezach a co jej tam. Przygotujcie sie na nowa bezkompromisowa selektorke i solidna porcje ska z lat 60tych, early reggae i parę niespodzianek:)

PULKOWNIK TYTUS
Jego selekcja to w większości reggae z Pama Rec. oraz Trojan Rec, do tego odrobinę rocksteady oraz szczypta 2 tone (ot tak dla zabawy:) trzon nie istniejącego już Booyaka SS. Od 2003 roku rozkręcał imprezy grając w rożnych stołecznych klubach. Grał u boku takich soundow i selektorów: 60s Club, Acid, DHS Selecta, Krzaku, RADIO REBEL SOUNDSYSTEM, Tisztelet Sound. Gral sety na koncertach: Alpha Boy Shool, Bluekilla, Green Smatroll, Rotterdam Ska Jazz Foundation, The Bustups, The Skatalites, The Slackers, The Toasters, The Valkyrians, Westbound Train.

Selekcję często wspomaga MARTA i jej anielski głos. Wstęp od 2 do 12 zł (rzut dwoma kostkami)