Bezpłatne zajęcia na wolskich basenach

Wnętrze pływalni
OSiR Wola | Autor: Dariusz Piątkowski

Wejścia bez opłat dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia z wodnej zumby za darmo dla wszystkich – to wakacyjna oferta na Woli.

•     Przez całe wakacje, w wybranych terminach, będzie można bezpłatnie korzystać z wolskich basenów
  •     Oprócz kraula czy żabki będzie można także poćwiczyć zumbę
  •     W przypadku planowania wizyt należy uwzględnić przerwy technologiczne

Ośrodek Sportu i Rekreacji Wola zaprasza mieszkańców do bezpłatnego korzystania z pływalni we wszystkie wakacyjne weekendy. Zaplanowano zajęcia dla młodszych jak i starszych.

Od 2 lipca do 28 sierpnia dzieci i młodzież do ukończenia 18 roku życia, po okazaniu dokumentu potwierdzającego wiek, będzie mogła korzystać z usług pływalni „Foka”, „Nowa Fala” i „Delfin” bez opłat – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

Oferta obowiązuje w soboty i niedziele między 10:00, a 14:00.

Dodatkowo OSiR Wola wystartuje z zupełnie nową propozycją popołudniowych zajęć sportowych: „Zumbą Kids” oraz „Aqua Zumbą”. Pierwsze z zajęć skierowane są do dzieci w wieku 5-8 lat, natomiast drugie do osób dorosłych – dodaje burmistrz.

Organizując po raz pierwszy bezpłatne, wakacyjne zajęcia do dzieci: „Zumba Kids” oraz dla dorosłych „Aqua Zumba” wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, którzy bardzo wysoko oceniają zajęcia prowadzone przez nasz ośrodek w trakcie roku – mówi Arkadiusz Werelich, dyrektor OSiR Wola.

Uczestnicy zajęć nie poniosą żadnych opłat. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale zdecyduje kolejność zgłoszeń. Informacje oraz nabór na zajęcia Zumba Kids oraz Aqua Zumba dla dorosłych odbywa się telefonicznie: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00 pod nr 573 347 454. Zajęcia dla dzieci prowadzone będą w poniedziałki, a Aqua Zumby w środy o 17:00

W kwestii warunków uczestnictwa oraz zapisów zapraszam także na stronę naszego ośrodka - osirwola.pl – dodaje dyrektor Werelich.

Zajęcia w wodzie to świetna okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu i zaznania ochłody dla osób, które pozostaną podczas wakacji w stolicy – mówi Blanka Zienkiewicz, wolska radna. - Pamiętajmy tylko, żeby dobrze zaplanować wizytę na basenie. W okresie letnim podczas przerw technologicznych, ze zbiorników wypompowywana jest woda i wykonywana są prace porządkowe. W tym czasie wybrany basen będzie zamknięty – przypomina radna.

Zaplanowane przerwy technologiczne na pływalniach OSiR Wola:

• Pływalnia “Foka” nieczynna w dniach: 27 czerwca - 17 lipca 2022 r.,
  • Pływalnia “Delfin” nieczynna w dniach: 18 lipca - 7 sierpnia 2022 r.,
  • Pływalnia “Nowa Fala” nieczynna w dniach: 8 sierpnia - 28 sierpnia 2022 r.
Plakat promujący wakacje na sportowo.