null

Bezpłatne warsztaty dietetyczne z pokazem zdrowego gotowania

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Lewa cześć plakatu ma zielone tło, na którym są zawarte informacje o warsztatach a prawa strona przedstawia blat stołu z deską do krojenia pieczywa, na której leży kanapka. Jest przygotowana z kromki ciemno ziarnistego chleba, posmarowana twarożkiem z pomidorkami koktajlowymi, liściem bazylii i wiórkami tartej marchewki. Obok stoi słoiczek z nasionami słonecznika.

Zapraszamy na cykl warsztatów z zakresu zdrowego stylu życia, które będą prowadzone przez dietetyka i trenera wychowania fizycznego.

Program warsztatów obejmować będzie swoim zakresem jedną z najważniejszych sfer życia – dietę, podstawę zdrowia, która przekłada się na codzienny poziom energii. Zostaną przedstawione wskazówki i zasady zdrowego żywienia dla cukrzyków, osób z problemami nadciśnienia, osób otyłych oraz dieta przeciwdziałająca depresji i zaburzeniom nastroju. Zdrowie to zrównoważona dieta i ruch. O tą drugą część – ruch, zadba trener wychowania fizycznego.
Udział w bezpłatnych warsztatach to niepowtarzalna szansa na zdobycie ważnej wiedzy, która jest pomocna w budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych i dostosowania ćwiczeń fizycznych do naszych możliwości. 

Inauguracją bezpłatnych warsztatów dietetycznych będzie pokaz zdrowego gotowania, który odbędzie się  11 września o godz. 14:00 podczas Pikniku KERCELAK (al. „Solidarności” 102).

Kolejne spotkania odbywać się będą o godz. 17.00 w terminach:

  • 7.10.2021 r. – dieta dla cukrzyków
  • 21.10. 2021 r. – dieta dla osób z problemami nadciśnienia
  • 18.11. 2021 r. - dieta dla osób otyłych
  • 2.12. 2021 r. – dieta przeciwdziałająca depresji i zaburzeniom nastroju

Miejsce: Ośrodek Sportu i Rekreacji Wola, hala sportowa KOŁO, ul. Obozowa 60

NA WARSZTATY OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: e-mail: info@kreatorzdrowia.com , tel.: 669557450. Link do bezpośredniego formularza do zapisu: https://www.kreatorzdrowia.com/formularz-warszawa-wola/.

Jedna osoba może zapisać się na wszystkie terminy lub na wybrany warsztat.

Zapraszamy na Wolę po zdrowie!

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.