null

„Sen o Warszawie” – koncert otwierający obchody 78. rocznicy Powstania Warszawskiego

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Plakat koncertu "Sen o Warszawie" w kościele św. Wojciecha
plakat promocyjny koncertu

Burmistrz Krzysztof Strzałkowski wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy zapraszają na koncert „Sen o Warszawie”. W kościele św. Wojciecha 30 lipca o godz. 19:00 wystąpią artyści w premierowym składzie: Natalia Kukulska, Milena Lange, Sławek Uniatowski. Wydarzenie jest inauguracją obchodów 78. rocznicy Powstania Warszawskiego.

Na Woli wystąpią znani artyści w premierowym składzie: Natalia Kukulska, Milena Lange, Sławek Uniatowski, Jacek Borkowski oraz Warsaw Impressione Orchestra pod dyrekcją Tomasza Labunia. W ramach koncertu „Sen o Warszawie” wykonają znane utwory w nowej, wyjątkowej odsłonie.

Oprawę konferansjerską wydarzenia zapewni Andrzej Krusiewicz.

Wystawa zdjęć kościoła św. Wojciecha

Przed koncertem, od godz. 18:30, zapraszamy na wystawę archiwalnych zdjęć kościoła św. Wojciecha. Będzie można obejrzeć fotografie przedstawiające świątynię od momentu jej powstania w 1898 roku, przez 20-lecie międzywojenne, II wojnę światową i okres powojenny.Celem instalacji jest zapoznanie mieszkańców z historią kościoła pw. św. Wojciecha i rolą, jaką odegrał w czasie II wojny światowej i w historii przemysłowej, odbudowującej się Woli.

W dniu koncertu, przed wydarzeniem, rozdawane będą wejściówki. Wstęp na wystawę oraz koncert jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczenia architektoniczne obiektu, liczba miejsc jest ograniczona.

Kościół pw. św. Wojciecha
Zobacz galerię (2 zdjęć)

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.