"A wy się wójta nie bójta" piosenki Wojciecha Młynarskiego na Woli

06.10.2022 17:00 - 06.10.2022 18:00
Plakat koncertu: A wy się wójta nie bójta - piosenki W. Młynarskiego

Koncert piosenek Wojciecha Młynarskiego w ramach Wolskiej Sceny Muzycznej: "A wy się wójta nie bójta" 6 października 2022 r. o godz. 17:00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Brożka 1A na Woli.

Wolska Scena Muzyczna, w ramach której odbędzie sie wydarzenie, to nie tylko inicjatywa koncertowa, ale przede wszystkim zainicjowanie szerszej akcji propagowania muzyki wśród młodszego pokolenia.

Koncert “A wy sie wójta nie bójta”, a w zasadzie spektakl muzyczno- literacki złozony będzie z piosenek Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu : Marka Majewskiego, Andrzeja Ozgi, Antoniego Murackiego, Marka Bartkowicza i Piotra Sawickiego.

Wydarzenie te, bedzie kolejnym spotkaniem w ramach proejktu Wolskiej Sceny Muzycznej, którego jednym z założeń jest pobudzenie aktywności widzów i ich integrację międzypokoleniową, poprzez tworzenie oferty artystycznej zarówno do młodzieży, jak i ludzi w średnim wieku.

Gospodarzem wieczoru będzie Antoni Muracki, który też będzie odpowiedzialny za merytoryczną zawartość koncertu.

Wstęp wolny.

Organizator wydarzenia: Fundacja Artystyczna TST

Wydarzenie współfinansowane ze środków kultury Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.

Sprawdź lokalizację na mapie

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap