51 zwycięzców w województwie mazowieckim w VI edycji programu "Decydujesz, pomagamy"

31 lipca ogłoszono zwycięzców VI edycji programu „Decydujesz, pomagamy”, który został objęty honorowym patronatem Krzysztofa Strzałkowskiego burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. W województwie mazowieckim, dzięki wsparciu Tesco i Fundacji Tesco zrealizowanych zostanie 51 inicjatyw społecznych, które korzystnie wpłyną na najbliższe otoczenie. Program „Decydujesz, pomagamy” wspiera społeczności lokalne w działaniach, mających pozytywny wpływ na ich najbliższe sąsiedztwo. Na potrzeby programu mapa Polski została podzielona na 125 mikroregionów. W każdym z nich od 17 czerwca do 14 lipca odbyło się głosowanie, podczas którego klienci sklepów Tesco zadecydowali o wysokości grantu. W VI edycji programu klienci sklepów Tesco w województwie mazowieckim oddali łącznie 825 396 głosów na projekty społeczne. Więcej informacji o programie „Decydujesz, pomagamy” oraz opisy zwycięskich projektów znajdują się na stronie internetowej: www.tesco.pl/pomagamy. Program „Decydujesz, pomagamy” realizowany jest w ramach działań społecznej odpowiedzialności Tesco. Więcej informacji o strategii CSR - owej sieci handlowej Tesco można znaleźć w raporcie przygotowanym na rok 2018/19.