30 lat LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu „Zośka” w Warszawie

12 października 2023 r. LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu „Zośka” obchodziło swój jubileusz 30-lecia istnienia.
Była to okazja do wspomnień, wzruszeń i podsumowań oraz wyznaczania planów na przyszłość.

W uroczystości uczestniczyli m.in.:  Pan Jakub Tomasz Nowakowski, patron szkoły
i żołnierz Batalionu „Zośka”, Pani Ewa Statkiewicz, Przewodnicząca Rady Dzielnicy Wola
ms.t. Warszawy, Pan Krzysztof Strzałkowski, Burmistrz Dzielnicy Wola m.st. Warszawy oraz Pani Grażyna Orzechowska-Mikulska, Zastępca Burmistrza. Obecni również byli pracownicy liceum, uczniowie, absolwenci i przyjaciele szkoły.

Za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz rozwoju edukacji, Pani Katarzyna Zajączkowska, dyrektor LXXXVI Liceum Ogólnokształcącego im. Batalionu „Zośka”, otrzymała z rąk Burmistrza Dzielnicy pamiątkowy medal „Pro Masovia”.

Serdecznie gratulujemy całej społeczności liceum i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.

Niech jubileusz  30-lecia istnienia będzie przesłaniem do dalszej pracy, kontynuacji ważnej dla Warszawy i Woli – tradycji powstańczej i inspiracją do podejmowania nowych działań na rzecz rozwoju „Zośki”.

Zobacz galerię (9 zdjęć)